1
/
of
2
Eesti Pagar Cake Homemade Honey – 2.2 lb (1kg)
Save $3.51
SKU:FO9817
$17.55
$21.06 MSRP
Sale price
$17.55
MSRP
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
Description
Indulge in the sweet goodness of our Cake Homemade HONEY 1kg, crafted with love and the finest ingredients. This delectable honey-infused cake offers a moist and fluffy texture, perfect for satisfying your dessert cravings. Each bite bursts with natural flavors, making it an ideal treat for any occasion. Made from pure honey, it not only delights your taste buds but also provides a wholesome alternative to traditional sweets. Enjoy it at parties, gatherings, or as a delightful snack on its own. Elevate your dessert experience with this artisanal cake, thoughtfully made for honey lovers everywhere. Treat yourself or gift it to someone special; it’s truly a slice of happiness!
More from Sweets & Snacks products
-
$0.99 $1.19 MSRPSale price $0.99Unit price / per
MSRP -
$1.91 $2.29 MSRPSale price $1.91Unit price / per
MSRP -
$6.48 $7.78 MSRPSale price $6.48Unit price / per
MSRP -
$6.84 $8.21 MSRPSale price $6.84Unit price / per
MSRP -
$0.41 $2.84 MSRPSale price $0.41Unit price / per
MSRP -
$5.74 $2.84 MSRPSale price $5.74Unit price / per
MSRP -
$0.99 $1.19 MSRPSale price $0.99Unit price / per
MSRP -
$0.76 $0.91 MSRPSale price $0.76Unit price / per
MSRP -
$1.53 $1.84 MSRPSale price $1.53Unit price / per
MSRP -
$2.43 $2.92 MSRPSale price $2.43Unit price / per
MSRP -
$6.57 $7.21 MSRPSale price $6.57Unit price / per
MSRP -
$2.12 $2.54 MSRPSale price $2.12Unit price / per
MSRP -
$0.41 $2.84 MSRPSale price $0.41Unit price / per
MSRP -
$1.85 $2.22 MSRPSale price $1.85Unit price / per
MSRP -
$1.72 $2.06 MSRPSale price $1.72Unit price / per
MSRP -
$1.06 $1.27 MSRPSale price $1.06Unit price / per
MSRP -
$1.53 $1.84 MSRPSale price $1.53Unit price / per
MSRP -
$2.41 $2.89 MSRPSale price $2.41Unit price / per
MSRP -
$2.43 $2.92 MSRPSale price $2.43Unit price / per
MSRP -
$1.66 $1.99 MSRPSale price $1.66Unit price / per
MSRP -
$2.66 $3.19 MSRPSale price $2.66Unit price / per
MSRP -
$19.65 $2.62 MSRPSale price $19.65Unit price / per
MSRP -
$6.57 $7.24 MSRPSale price $6.57Unit price / per
MSRP -
$3.78 $4.54 MSRPSale price $3.78Unit price / per
MSRP -
$1.66 $1.99 MSRPSale price $1.66Unit price / per
MSRP -
$1.06 $1.27 MSRPSale price $1.06Unit price / per
MSRP -
$2.00 $2.16 MSRPSale price $2.00Unit price / per
MSRP -
$5.62 $6.74 MSRPSale price $5.62Unit price / per
MSRP -
$1.69 $2.03 MSRPSale price $1.69Unit price / per
MSRPGet Restock Alerts
Leave your info below and we’ll let you know the moment it’s back on our shelves."You're on the list!"
We'll shoot you an update as soon as this item is back in stock.
-
$8.35 $10.02 MSRPSale price $8.35Unit price / per
MSRP -
$2.12 $2.54 MSRPSale price $2.12Unit price / per
MSRP -
$2.43 $2.92 MSRPSale price $2.43Unit price / per
MSRP -
$2.00 $2.16 MSRPSale price $2.00Unit price / per
MSRP -
$9.64 $11.57 MSRPSale price $9.64Unit price / per
MSRP -
$2.00 $2.16 MSRPSale price $2.00Unit price / per
MSRP -
$3.58 $4.31 MSRPSale price $3.58Unit price / per
MSRP -
$1.40 $1.68 MSRPSale price $1.40Unit price / per
MSRP -
$1.54 $1.85 MSRPSale price $1.54Unit price / per
MSRP -
$1.39 $1.67 MSRPSale price $1.39Unit price / per
MSRP -
$2.81 $3.37 MSRPSale price $2.81Unit price / per
MSRP -
$11.99 $3.16 MSRPSale price $11.99Unit price / per
MSRP -
$2.42 $2.90 MSRPSale price $2.42Unit price / per
MSRP -
$4.41 $3.89 MSRPSale price $4.41Unit price / per
MSRP -
$1.85 $2.22 MSRPSale price $1.85Unit price / per
MSRP -
$1.55 $1.86 MSRPSale price $1.55Unit price / per
MSRP -
$2.55 $2.05 MSRPSale price $2.55Unit price / per
MSRP -
$9.99 $2.14 MSRPSale price $9.99Unit price / per
MSRP -
$1.67 $2.00 MSRPSale price $1.67Unit price / per
MSRP -
$2.34 $2.81 MSRPSale price $2.34Unit price / per
MSRP -
$2.00 $2.16 MSRPSale price $2.00Unit price / per
MSRP
-
Fast Grocery Delivery
We offer Free Delivery on all orders $50 Delivering to Manhattan, Brooklyn, Queens, Staten Island, The Bronx and Long Island.
-
Shop Top Brands
Customers can shop from over 4000 products of national and international goods. New brands adding weekly.
-
Shop smart, save big!
Cut out the middleman and save. Thousands of your favorite products at prices that fit your budget.
-
Freshness Guarantee
We guarantee our Fresh products to meet our Customers' high standards for quality and freshness.
You may also like
-
$4.95 $5.94 MSRPSale price $4.95Unit price / per
MSRP -
$1.95 $2.20 MSRPSale price $1.95Unit price / per
MSRP -
$2.81 $3.37 MSRPSale price $2.81Unit price / per
MSRP -
$0.99 $1.19 MSRPSale price $0.99Unit price / per
MSRP -
$7.11 $8.53 MSRPSale price $7.11Unit price / per
MSRP -
$1.15 $1.38 MSRPSale price $1.15Unit price / per
MSRP -
$9.99 $14.99 MSRPSale price $9.99Unit price / per
MSRP -
$0.95 $1.09 MSRPSale price $0.95Unit price / per
MSRP