1
/
of
2
Sophia Crackers Whole Wheat – 8.82oz (250gr)
Save $0.56
Local NYC Delivery or Pick-up only
SKU:SF0028
$2.79
$3.35 MSRP
Sale price
$2.79
MSRP
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
Description
Introducing our Crackers WHOLE WHEAT 250gr, the perfect snack for health-conscious individuals! These delicious crackers are made from 100% whole wheat, providing a rich source of fiber and essential nutrients. Each bite offers a satisfying crunch and a wholesome taste, making them ideal for pairing with dips, cheese, or simply enjoying on their own. Packaged in a convenient 250gr size, they are perfect for sharing or as an on-the-go snack. Elevate your snacking experience with our Crackers WHOLE WHEAT and enjoy a guilt-free treat that supports your healthy lifestyle!
More from Shop Sophia products
-
$9.00 $10.80 MSRPSale price $9.00Unit price / per
MSRP -
$2.88 $3.46 MSRPSale price $2.88Unit price / per
MSRP -
$4.05 $4.86 MSRPSale price $4.05Unit price / per
MSRP -
$2.70 $3.24 MSRPSale price $2.70Unit price / per
MSRP -
$6.30 $7.56 MSRPSale price $6.30Unit price / per
MSRP -
$2.79 $3.35 MSRPSale price $2.79Unit price / per
MSRP -
$4.05 $4.86 MSRPSale price $4.05Unit price / per
MSRP -
$4.68 $5.62 MSRPSale price $4.68Unit price / per
MSRP -
$4.05 $0.00 MSRPSale price $4.05Unit price / per
MSRP -
$1.44 $1.73 MSRPSale price $1.44Unit price / per
MSRP -
$3.69 $4.43 MSRPSale price $3.69Unit price / per
MSRP -
$2.61 $3.13 MSRPSale price $2.61Unit price / per
MSRP -
$3.60 $4.32 MSRPSale price $3.60Unit price / per
MSRP -
$3.60 $4.32 MSRPSale price $3.60Unit price / per
MSRP -
$5.04 $6.05 MSRPSale price $5.04Unit price / per
MSRP -
$4.05 $4.86 MSRPSale price $4.05Unit price / per
MSRP -
$3.15 $3.78 MSRPSale price $3.15Unit price / per
MSRP -
$2.88 $3.46 MSRPSale price $2.88Unit price / per
MSRP -
$2.88 $3.46 MSRPSale price $2.88Unit price / per
MSRP -
$2.07 $2.48 MSRPSale price $2.07Unit price / per
MSRP -
$2.07 $2.48 MSRPSale price $2.07Unit price / per
MSRP -
$6.30 $7.56 MSRPSale price $6.30Unit price / per
MSRP -
$6.30 $7.56 MSRPSale price $6.30Unit price / per
MSRP -
$1.98 $2.38 MSRPSale price $1.98Unit price / per
MSRP -
$2.70 $3.24 MSRPSale price $2.70Unit price / per
MSRP -
Sweets & Snacks
Crackers Sesame Multigrain – 8.82 oz (250gr)
$2.79 $3.35 MSRPSale price $2.79Unit price / perMSRP -
Sweets & Snacks
Crackers Unsalted – 8.82 oz (250gr)
$2.79 $3.35 MSRPSale price $2.79Unit price / perMSRP -
Sweets & Snacks
Crackers Whole Wheat – 8.82oz (250gr)
$2.79 $3.35 MSRPSale price $2.79Unit price / perMSRP -
Sweets & Snacks
Wafers Crispy Pizzelle Anice – 7.05oz (200gr)
$5.85 $7.02 MSRPSale price $5.85Unit price / perMSRP -
$2.16 $2.59 MSRPSale price $2.16Unit price / per
MSRP -
Sweets & Snacks
Wafers Crispy Pizzelle – Chocolate – 7.05 oz (200gr)
$5.85 $7.02 MSRPSale price $5.85Unit price / perMSRP -
$3.60 $4.32 MSRPSale price $3.60Unit price / per
MSRP -
Sweets & Snacks
Wafers Crispy Pizzelle Vanilla – 7.05oz (200gr)
$5.85 $7.02 MSRPSale price $5.85Unit price / perMSRP -
$2.88 $3.46 MSRPSale price $2.88Unit price / per
MSRP -
$2.70 $3.24 MSRPSale price $2.70Unit price / per
MSRP -
$2.70 $3.24 MSRPSale price $2.70Unit price / per
MSRP -
$2.16 $2.59 MSRPSale price $2.16Unit price / per
MSRP -
$2.16 $2.59 MSRPSale price $2.16Unit price / per
MSRP -
$4.68 $5.62 MSRPSale price $4.68Unit price / per
MSRP -
$4.68 $5.62 MSRPSale price $4.68Unit price / per
MSRP -
$4.68 $5.62 MSRPSale price $4.68Unit price / per
MSRP -
$4.68 $5.62 MSRPSale price $4.68Unit price / per
MSRP -
$1.98 $2.38 MSRPSale price $1.98Unit price / per
MSRP -
$3.60 $4.32 MSRPSale price $3.60Unit price / per
MSRP -
$4.05 $4.86 MSRPSale price $4.05Unit price / per
MSRP -
$4.05 $4.86 MSRPSale price $4.05Unit price / per
MSRP -
$4.05 $4.86 MSRPSale price $4.05Unit price / per
MSRP -
$4.05 $4.86 MSRPSale price $4.05Unit price / per
MSRP -
$1.98 $2.38 MSRPSale price $1.98Unit price / per
MSRP -
$10.62 $12.74 MSRPSale price $10.62Unit price / per
MSRP
-
Fast Grocery Delivery
We offer Free Delivery on all orders $50 Delivering to Manhattan, Brooklyn, Queens, Staten Island, The Bronx and Long Island.
-
Shop Top Brands
Customers can shop from over 4000 products of national and international goods. New brands adding weekly.
-
Shop smart, save big!
Cut out the middleman and save. Thousands of your favorite products at prices that fit your budget.
-
Freshness Guarantee
We guarantee our Fresh products to meet our Customers' high standards for quality and freshness.
You may also like
-
$1.95 $2.20 MSRPSale price $1.95Unit price / per
MSRP -
$0.99 $1.19 MSRPSale price $0.99Unit price / per
MSRP -
$7.11 $8.53 MSRPSale price $7.11Unit price / per
MSRP -
$9.99 $14.99 MSRPSale price $9.99Unit price / per
MSRP -
$1.15 $1.38 MSRPSale price $1.15Unit price / per
MSRP -
$0.95 $1.09 MSRPSale price $0.95Unit price / per
MSRP -
$3.40 $4.08 MSRPSale price $3.40Unit price / per
MSRP -
$3.49 $4.19 MSRPSale price $3.49Unit price / per
MSRP